Un tânăr din satul Drogu, județul Brăila, a fost prins în flagrant în timp ce vindea droguri
Un tânăr din satul Drogu, județul Brăila, a fost prins în flagrant în timp ce vindea droguri. Polițiștii spun că e vorba despre canabis. Tânărul avea la el un dispozitiv de mărunțire și foițe pentru țigări când a fost prins.
Anchetatorii așteaptă acum rezultatele analizelor de laborator. Cazul a fost preluat de Serviciul de Combatere a Criminalității Organizate Brăila.