Radio Hit

Playlist

BEN SAUNDERS - Dry Your Eyes

Mike Posner - Song About You

KATRINA + THE WAVES - Walking On Sunshine

Asculta Live
 

HIT play live

Green Arrow

Programul meciurilor de la UEFA EURO 2020

  • iunie 10, 2021
  • Narcis Pohoata

Programul meciurilor de la UEFA EURO 2020

GRUPA A

        Vineri, 11 iunie

Turcia 22:00 Italia Roma

       Sâmbătă, 12 iunie

Țara Galilor 16:00 Elveția Baku

Miercuri, 16 iunie

Turcia 19:00 Țara Galilor Baku
Italia 22:00 Elveția Roma

       Duminică, 20 iunie

Italia 19:00 Țara Galilor Roma
Elveția 19:00 Turcia Baku

GRUPA B

       Sâmbătă, 12 iunie

Danemarca 19:00 Finlanda Copenhaga
Belgia 22:00 Rusia St. Petersburg

       Miercuri, 16 iunie

Finlanda 16:00 Rusia St. Petersburg
Danemarca 19:00 Belgia Copenhaga

       Luni, 21 iunie

Finlanda 22:00 Belgia St. Petersburg
Rusia 22:00 Danemarca Copenhaga

GRUPA C

       Duminică, 13 iunie

Austria 19:00 Macedonia de Nord București
Olanda 22:00 Ucraina Amsterdam

       Joi, 17 iunie

Ucraina 16:00 Macedonia de Nord București
Olanda 22:00 Austria Amsterdam

       Luni, 21 iunie

Macedonia de Nord 19:00 Olanda Amsterdam
Ucraina 19:00 Austria București

GRUPA D

       Duminică, 13 iunie

Anglia 16:00 Croația Londra

       Luni, 14 iunie

Scoția 16:00 Cehia Glasgow

       Vineri, 18 iunie

Croația 19:00 Cehia Glasgow
Anglia 22:00 Scoția Londra

       Marți, 22 iunie

Cehia 22:00 Anglia Londra
Croația 22:00 Scoția Glasgow

GRUPA E

       Luni, 14 iunie

Polonia 19:00 Slovacia St. Petersburg
Spania 22:00 Suedia Sevilla

       Vineri, 18 iunie

Suedia 16:00 Slovacia St. Petersburg

       Sâmbătă, 19 iunie

Spania 22:00 Polonia Sevilla

       Miercuri, 23 iunie

Suedia 19:00 Polonia St. Petersburg
Slovacia 19:00 Spania Sevilla

GRUPA F

       Marți, 15 iunie

Ungaria 19:00 Portugalia Budapesta
Franța 22:00 Germania Munchen

       Sâmbătă, 19 iunie

Ungaria 16:00 Franța Budapesta
Portugalia 19:00 Germania Munchen

       Miercuri, 23 iunie

Germania 22:00 Ungaria Munchen
Portugalia 22:00 Franța Budapesta

OPTIMI DE FINALĂ

       Sâmbătă, 26 iunie

Loc 2A 19:00 Loc 2B Amsterdam
Loc 1A 22:00 Loc 2C Londra

       Duminică, 27 iunie

Loc 1C 19:00 Loc 3D/E/F Budapesta
Loc 1B 22:00 Loc 3A/D/E/F Sevilla

       Luni, 28 iunie

Loc 2D 19:00 Loc 2E Copenhaga
Loc 1F 22:00 Loc 3A/B/C București

       Marți, 29 iunie

Loc 1D 19:00 Loc 2F Londra
Loc 1E 22:00 Loc 3A/B/C/D Glasgow

SFERTURI DE FINALĂ

       Vineri, 2 iulie

Optime 6 19:00 Optime 5 St. Petersburg
Optime 4 22:00 Optime 2 Munchen

       Sâmbătă, 3 iulie

Optime 3 19:00 Optime 1 Baku
Optime 8 22:00 Optime 7 Roma

SEMIFINALE

       Marți, 6 iulie

Sfert 2 22:00 Sfert 1 Londra

Miercuri, 7 iulie

Sfert 4 22:00 Sfert 3 Londra

FINALA

       Duminică, 11 iulie

Semifinală 1 22:00 Semifinală 2 Londra