Radio Hit
Asculta Live
 

HIT play live

Green Arrow

O femeie de 50 de ani din Vâlcea a murit din cauza unei înțepături de bondar

  • iunie 06, 2022
  • Cincu Violeta
bondar

O femeie în vârstă de 50 de ani, din satul Obislavu, comuna Grădiștea, județul Vâlcea a murit din cauza unei înțepături de bondar.

Persoana a intrat în șoc anafilactic, fiind găsită în stare de inconștiență de către cadrele medicale de la SMURD și Serviciul de Ambulanță Vâlcea. Din păcate, femeia nu a răspuns manevrelor de resuscitare, ea fiind declarată decedată.

Medicii presupun că șocul anafilactic i-a fost provocat de înțepătura unui bondar.