O femeie care obținuse carnetul de șofer de doar o lună a fost prinsă gonind pe autostradă cu 197 de kilometri pe oră
O femeie care obținuse carnetul de șofer de doar o lună a fost prinsă gonind pe autostradă, după ce paratul polițiștilor a înregistrat-o în timp ce conducea cu 197 de kilometri pe oră.
Femeia avea permis de numai o lună. Acum, șoferița riscă o amendă de până la 2.900 de lei și suspendarea permisului timp de trei luni.