Un bărbat a făcut plinul mașinii la o benzinărie din Tecuci și a vrut să plătească cu trei găleți de monede de 50, 10 și 5 bani
Un bărbat a făcut plinul mașinii la o benzinărie din Tecuci și a vrut să plătească cu trei găleți de monede de 50, 10 și 5 bani. Clientul a filmat întreaga scenă, iar casiera nu a fost încântată. Acesta a ales o benzinărie Lukoil în semn de protest față de războiul din Ucraina.
„Îmi achiți altfel”, a răspuns femeia de la casă, deranjată că este filmată.
„Păi cum adică? Ăștia nu sunt bani? Nu e frumos ce faceți. Sunt bani. E aurul Rusiei”, a răspuns clientul.